| bibubibucilescutascescu a întrebat:

Am o problema si vreau sa ma ajutati.Sunt clasa a cincea si m-am indragostit de un tip de clasa a noua.Nu-l prea cunosc, dar sunt innebunita dupa el. Vreau sa stau cu el, dar nu stiu cum sa fac.Stiu:boala mea de a-mi placea de baieti mult mai mari.Multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Tu iti dai seama ce diferenta uriasa este? Tu esti abia a 5 a si el a 9 a... Ar trebui ca un baiat de clasa a 7 sa fie limita, oricum acel baiat de a 9 a poate sa iti fie amic dar ca sa fi cu el nu ai sanse decat 5% pentru ca iti dai seama ca daca se afla toti prietenii lui o sa rada de el si nu cred ca el vrea asta, tu stai linistita in banca ta si cautati alt baiat, si vezi ce faci cu baiatii mai mari ca in viitor poti sa sari calul si sa ajungi la chestii violente si urate ex: viol, ceea ce nu iti doresc. Ai grija de tine si lasa baietii mai mai de 2 ani! Sper ca te-am ajutat... Funda? Plzz

2 răspunsuri:
| ilegale a răspuns:

Hmm nu e vorba ca e boala ca iti plac baietii mai mari. toate facem la fel vrem sa fim protejate dar in cazul tau. diferenta de varsta este mult prea mare.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri in anturajul lui, afla-i id-ul etc...winking