| Borsandi_Ramona_1996 a întrebat:

Buna TPU am o problema ultima uara de cand mi-am tuns parul nu-mi mai creste si nu stiu ce sa mai fac poate ma ajutati voi dau funda?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
foloseste uleiul de ricin/masline si poti folosi si o masca pe baza de galbenus frecat cu ulei de masline+2-3 stropi zeama lamaie, faci o maioneza, aplici de la radacina pana la varf si stai acoperita cu o folie 3-4 ore apoi te speli normal. uncalzesi uleiul de ricin(pui sticluta de ulei in apa calda, apoi masezi radacina parului usor.
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericithappy
La multi anihappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, am auzit ca-i bun.
*-*

| Andre3aCrystina a răspuns:

Un balsam de par, ceva pentru crestere... Bafta!winking

| Borsandi_Ramona_1996 explică (pentru Andre3aCrystina):

Am ancercat o gramada de metode dar tot nimic

| Itsyourshot a răspuns:

Buna! happy
Un blasam profesional de par ar da roade, mai ales cel care contine bere, si nu glumesc happy.
Din proprie experienta iti pot spune sa folosesti cu incredere ulei de ricin! Am avut aceasta problema si duoa un tratament cu ulei de ricin am inceput sa observ ca functioneaza.Il poti gasi in diverse farmacii naturiste la preturi modeste.
Sper ca te-am ajutat si mult succes! happy

| Borsandi_Ramona_1996 explică (pentru Itsyourshot):

Mss mult am sa ancerc :*

| Iubareatzãã a răspuns (pentru Borsandi_Ramona_1996):

A functionat? Ti-a crescut Mai repede de la uleiul de ricin? Spune-mi te rog!