| Stalievus a întrebat:

Am o problema. Un copil mai mic ca mine, dar destul de bun la bataie. Tot zice ca ma bate. I-am dat o palma si a picat jos. Maine dupa scoala ma bat cu el. Unde sa il lovesc sa nu-l omor? Cu nu vreau sa-l nenorocesc?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu zic ca odata ce esti mai mare ar trebui sa il lasi in pace si sa il lasi pe el sa se simta mare si tare. Daca incearca sa te provoace spune-le profesorilor. Vezi cate cazuri sunt la scoala de omoruri si tot felul. Nu ai de unde sa stii cum il lovesti. Poate il lovesti usor dar cade si se loveste la cap si s-a dus. Inainte sa va dati zmei ganditi-va la consecinte. Gandeste-te cum ar fi sa iti nenorocesti viata si sa ai un copil pe constiinta pentru o ambitie!

| Stalievus explică (pentru IsabelaIssa):

MA enerveaza, si pana nu-l bat, nu se linistestelaughing

| Stalievus explică (pentru IsabelaIssa):

Oricum, iti multumesc foarte mult de sfatahappy:X

12 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ajunge daca il blochezi ca sa nu te poate lovi, in rest nu vad rostul batailor, si daca chiar vrei sa te pui la incercare fa cu unul mai mare decat tine big grin

| Stalievus explică (pentru evenso):

Mersi multhappy

| evenso a răspuns (pentru Stalievus):

Pentru putin, nu-l "bubui" big grin

| Stalievus explică (pentru evenso):

laughingOklaughingEsti de treabawinking

| evenso a răspuns (pentru Stalievus):

Stiuwinking

| Stalievus explică (pentru evenso):

Bravohappy

| evenso a răspuns (pentru Stalievus):

Sa-ti spun ceva?
Si tu esti de treaba big grin

| Stalievus explică (pentru evenso):

Mercihappy

| Isabella95 a răspuns:

Te rog, lasa bataia ce rezolvi daca te bati. Fi mai inteligent arata-i ca esti mai mare si nu-l baga in seama!

| Stalievus explică (pentru Isabella95):

Multumesc pentru sfat draguto:X:X:X