| VasileMoldova a întrebat:

Am o tableta UTOK 700 q si are o problema. Se incalzeste foarte repede si uneori nu o pot aprinde ce se intampla ce ar trebui sa fac? Dupa un timp se aprinde. Oare asta se intampla deoarece este fierbinte si trebuie sa se raceasca. Astept pareri.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Stai linștit nu ești singurul.
Acelasi rahat de tabletă am si eu.
La mine nu se înfiebântă asa de tare cum pățești tu cu a ta.
A mea când se înfierbântă reporneste singura sau se blocheaza ecranul 1 -2 minute.
O las sa se răceasca apoi fuctioneaza normal.
happy

| VasileMoldova explică (pentru gabicoo):

O pui undeva la racoare sau pur si simplu o lasi pe un timp?