| Lirx a întrebat:

am parul de lungime medie, brunet si cret de fiecare data cand il indrept cu placa nu imi sta drept mai mult de o jumatate de ora. ce as putea sa fac sa stea drept am incercat cu diferite produse dar nu a mers cu niciunul. dau fundita pentru cea mai buna ma metoda multumesc anticipat :* :*

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Poate placa ta nu e tocmai eficienta. Am o prietena cu parul cret(da' cret rau) si il indreapta la perie si crede-ma ca ii sta asa pana la urmatoarea spalare pe cap. Incearca sa-l faci si tu la perie poate vei reusi sa-l ai cum iti doresti. :*