| AnemonaP a întrebat:

Am patit-o rau de tot..De cateva luni mi-au aparut pe nas si pe langa el puncte negre,am incercat foarte multe pentru tratarea lor,masti,inhalatii,creme,plasturi speciali,nimic nu functiona. Acum doua zile am citit pe net ca pasta de dinti reduce din punctele negre, am spus sa incerc.Am stat peste noapte cu pasta de dinti pe zonele afectate,dimineata m-am spalat si spre surprinderea mea,chiar a functionat,se vede foarte bine,nu mai am atat de multe puncte negre, am fost incantata.Am spus sa incerc si in seara asta,ca mai ramasesera putine puncte negre. Mi-am dat cu mai putina pasta ca in ziua precedenta,am dormit cu ea noaptea, dimineata cand am incercat sa o indepartez ma ustura foarte tare si cel mai rau lucru..este ca mi s-a inrosit toata parte,nasul si pe langa nas, o portiune nu chiar mica..sunt pur si simplu rosie. Am luat repede o masca hidratanta,cand am aplicat-o,simteam ca imi arde fata,mi-au dat lacrimile,ma ustura foarte tare, si cand ma clateam.Acum am zis sa imi dau cu crema de galbenele fiindca stiu ca este foarte buna,dar tot rosie sunt! Si cel mai rau lucru pe care am uitat sa-l mentionez la inceput este ca in noaptea asta eu plec la mare,ce o sa ma fac, daca ma irit mai tare? Cu ce imi pot da sa imi treaca roseala? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Doareu1994 a răspuns:

Buna! Eu îți recomand sa mergi la o farmacie si acolo îți va da un unguent! Si îți vor trece peste noapte ca nu ai ceva foarte grav!

1 răspuns:
| clickerul a răspuns:

Nu stiu exact cu ce te-ai pitea da pe fata, dar cred ca trebuie sa te feresti de soare cat timp esti plecata. Incearca mai multe creme.