| ChuckybooM a întrebat:

Am pe fata niste bube rosii. Sa va spun cum mi-au aparut; Mi-am stors cosii pana mi-a dat sangele laughing. Spoi mi-am luat pielita aia de sange. Acum se vede foarte urat straight face! Cum fac sa scap de ele prin remedii naturale, rapide?

1 răspuns:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Pai este normal sa ti se vada foarte urat daca tu iti,, storci'' cosii;-), altadata sa stii ca nu este bine chiar deloc :-). Ceva remedii naturale ar fi sa te dai cu aloevera pe fata(si eu il folosesc si nu imi iese niciun cos si am fata foarte fina), albus de ou, sau creme speciale pe care o sa ti le recomande doctorul... fundita?