| KiduuHereXp a întrebat:

Am primit ca tema la dirigentie sa scriem 5 asteptari de la colegii nostri si 5 impresii. Ce sa scriu? Ma ajutati? Va roog puppy dog eyes. Funda mareeee.

Răspuns Câştigător
| SystemFucker a răspuns:

Pai la asteptari poti spune: Sa aiba un comportament ce denota buna crestere, sa fie destinsi in prezenta ta dar asta in limita bunul simt, sa te considera un sfatuitor dar la randul lor sa fie sfatuitori, sa poti vorbi cu ei ca si cu niste amici/prieteni, sa fie glumeti dar in momentul in care eu le spun ca s-au intrecut cu gluma sa inceteze. Iar la impresii poti scrie cum ti s-a parut tie prima data colectivul,sau cum ti se pare acum., sau cum vrei sa apara colectivul in viitor, poti chiar mai bine sa unesti aceste trei sugestii. Sper ca te ajuta!