| Eucumamajunsaici a întrebat:

Buna TPU am primit de la un tip un mesaj in care scria ca voi muri in 3 zile daca nu distrinoi de 15 ori o poza la 15 prieteni.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Nu este adevarat, sunt doar simple metode de pierdut vremea.

7 răspunsuri:
| Eucumamajunsaici explică (pentru immaBeast):

Adevarat sau nu?

| immaBeast a răspuns (pentru Eucumamajunsaici):

Desigur ca nu este adevarat, faza asta este pe internet de mult timp, tu chiar crezi tot ce vezi pe internet?!

| Eucumamajunsaici explică (pentru immaBeast):

Nu stiu ce sa zic dar am vazut pe tot Facebook si pe junimea pest tot.Nu cred ca multe sunt false.

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Făcătură

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Un mare nebun, ce te îndrăgește la maxim!

| Borsecuț a răspuns:

E fals, nu crede toate prostiile