| gina007 a întrebat:

Am revenit din nou cu o problema.Azi am fost la o prietena si am stat acolo in jur de 3 ore,apoi m-a sunat prietenul meu si mi-a zis sa ma duc acasa,dar prietena mea mi-a zis sa nu ma i-au dupa el, si nu am mai plecat.Cand am ajuns acasa l-am sunat si era suparat,si mi-a inchis telefonul in nas.Ce trebuie sa fac, sau cum sa ma comport cu el? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Explica-i ca nu are nici cel mai mic motiv sa fie suparat pe tine pentru ca ti-ai dorit sa mai stai cu prietena ta.Si el are prietenii lui si,probabil, ii alege uneori pe ei in favoarea timpului pentrecut cu tine. Daca insa el o sa-ti dea un motiv serios pentru care te vroia acasa, cere-ti scuze si spune-i ca nu ar trebui ca el sa-ti dicteze viata(asta daca ti-a zis sa vii acasa). Daca doar te-a rugat sa vii acasa, atunci inseamna ca vroia sa petreaca timpul cu tine si ar trebui sa-ti ceri sincer scuze.

Succes, sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bine ai facut ca nu l-ai ascultat, nu esti casatorita cu el ca, sa iti faca tie program

| NedeaAndrei a răspuns:

Cand aud faze de genu imi e greata crede-mastraight face Frate..baiatul ala e maica-ta sa-ti dicteze tie ce si cum sa faci?straight face Mi se pare absolut josnic, si pers care face asa si mai josnic/josnica.Ce sa zic, daca tu esti dispusa sa inghiti, te calci singura in picioarehappy O seara placutahee hee

| Maomau a răspuns:

Trebuie sa-i dai un spitz in fund, pentru ca are impresia ca esti proprietatea lui sau ca si un catelus!
De asa vita cu aspect uman nici Dracu nu are nevoie! Asa ca lasa-l pina nu e prea tarziu, lumea e plina de baieti si nu toti is boi ca asta!

| klau074 a răspuns:

Ai facut bine.Eu cred ca e c-am gelos si de aia vroia sa mergii acasa. Explicai ca nu esti legat de el. Succes!

| Pflete a răspuns:

Cred ca ai facut ce trebuia, daca vrei sa faci ceva, faci, chiar daca el iti zice sa nu, bine, asta in majoritatea cazurilor, intelegi tu. Cand dai de el trebuie sa vorbiti despre ce s-a intamplat si de ce s-a suparat, nu trebuie sa te simti vinovata, cel putin eu asa cred. Succes!