| iubitzikaTha a întrebat:

Buna TPU am sa va pun o intrebare ce parere aveti despre Justin biber? a )este un cantaret grozav b)il urasc c)nu stiu ce va place la el... dau fundoitza! Ms

8 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

B si c happy [sorry daca esti fana big grin ]

| mony_3128 a răspuns:

A) canta super

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

B si C.
Scuzee, dar parca e nu stiu cee vedeta :]]
Este asa de faimos din cauza ca iese cu selena gomez si din cauza vocii :]]
In fine, mie nu`mi place deloc de ea devil

| TheHoRror a răspuns:

Pai nu vreau sa rasp cu a, b sau c eu spun asa:Este dragut, are voce de fata si recunosc ca nu prea imi place...dar pentru. tine pun "a"

| delia_6094 a răspuns:

A) si c) o combinatie adica canta bine dar nu stiu ce vedeti la el vai doamne uitel e justin bieber

| biornobiovanna a răspuns:

B) si c)

| pisyoana a răspuns:

Buna e fain justin canta misto dar nu siu de ce l admira lumea asa de mult cred ca toata loomea il plaCe ca cu selena adica A si C sorry dadca esti fana

| florentina040 a răspuns:

Mie imi place cum canta...cum se misca...este un tip super ok c)