| CooXoo a întrebat:

happy Am sa va pun o intrebare : Ce parere aveti despre o fata cu parul lung de culoare saten si cu suvite blonde, ochi albastri, inaltimea de 1.65, slaba dar cu forme, dar poarta ochelari? Nu vreau raspunsuri gen : "Fiecare este frumos in felul lui" happy Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! :*

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu-mi pot forma o opinie in functie de detaliile fizice ale unei persoane, sau cel putin nu folosindu-ma doar de acestea. Imi pare o persoana ca oricare alta, nimic mai mult. Nu prea stau sa analizez oamenii si nici nu-mi doresc sa fiu analizata la randu-mi.

| SisMusic a răspuns:

Dupa descriere pare o fata foarte frumoasa dar asta difera poate sa fie o blonda cu par ondulat zambet perfect... dar sa fie urata asta depinde si de fizionomia trupului!
Bafta in continuare!winking

| Babyralu99 a răspuns:

Pare a fi o fata frumoasa, dar ai dat prea putine detalii (dupa parerea mea ). Eu zic sa spui si despre zambetul ei, despre comportamentul ei pentru a ne forma cat de cat o parere. happy

| CooXoo explică (pentru Babyralu99):

Are un zambet foarte frumos...Mereu este bine dispusa si cu zambetul pe buze happy, in legatura cu comportamentul : incearca sa se inteleaga cu toata lumea mereu.