| Nevazutul a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am o prietena (nu iubita) care are vinerea asta cursul festiv,va termina facultatea. Treaba e ca ea nu se intelege bine cu parintii ei si acestia nu vor veni la cursul ei festiv. Prietena mea cum nu are foarte multi prieteni si de aceea ar vrea ca la cursul ei festiv sa fie cineva cu ea,si m a rugat pe mine. Eu i am spus ca voi merge. Treaba este ca nu stiu cum sa fac,trebuie sa cumpar un buchet de flori ceva, sa ma imbrac intr un anume stil. Stie cineva? Va multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te elegant si cumpara-i un buchet frumos de flori happy
Va aprecia gestul.