| Lovemusic03 a întrebat:

Buna lumee,am si eu o problema si sper ca voi găsi un sfat suficient de bun,am un prieten care e plecat in străinătate,suntem împreuna de un an, doar ca noi ne vedem o data la 3 luni,in rest pe internet. Ceea ce vreau sa spun e ca la început totul era frumos si perfect dar apoi au apărut certuri,gelozii,neîncredere, iar el s-a schimbat fata de mine extrem de mult,nu mai e băiatul care ma făcea mereu fericita,e mult mai nepăsător,doar ca insista ca ma iubește,între timp,in viata mea o apărut un băiat,probabil stiu unele fete de acel făt frumos la care visam unele dintre noi,acel băiat înalt cu un corp perfect si chipul adorabil,si in același timp respectuos si iubitor,ii băiatul pe care mi l-am imaginat toată viata lângă mine,nici nu îmi vine sa cred ca acel băiat chiar exista,doar ca el nu știe de mine,dar este o cale asa ușoară in care pot vorbi cu el,doar ca nu stiu ce sa fac,prietenii îmi spun sa las in urma ceea ce ma lasa trista si sa încep totul de la început cu altcineva,dar știți cum e,actualul oricât de nepăsător ar fi,cand am încercat sa ma despart de el a început sa plângă ca ma iubește si sa nu i-l părăsesc,deși uneori nici nu îmi da atenție,chiar nu stiu ce sa fac,nu ma simt fericita deloc in momentul acesta, cand ma gândesc la celălat am fluturi in stomac doar ca am nevoie de un sfat, dau fundița

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ℛąin a răspuns:

Fă ce simți.