| Jawsz a întrebat:

Am si eu niste probleme cu messengerul nu vad ce scriu eu si ce scrie altcineva deci nu s vede deloc.Ma puteti ajuta, va rog? Funda! La care imi zice. skz categorie

Răspuns Câştigător
| ingerash_1981 a răspuns:

Asa am patit si eu.Am chemat pe cineva si mi-a zis ca nu e windowsu bun si e vechi si sa mi`l schimb, si mi la`m schimbat.straight face

2 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna! Poti sa dezinstalezi si sa instelezi din nou messengerul sau daca nu merge nici asa iti downloadezi o alta versiune de pe net.[De exemplu daca ai versiunea 8 poti lua versiunea 10 pentru ca e cea mai noua isi cea mai buna din cate stiu eu]Sper ca te-am ajutat.Pa-pa