| EllyElenuta a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu niste probleme si nu sunt sigura ce amstraight face
Deci ma doare burta pe jos de mor...Cand fac pipi ma ustura rau, ametesc, orice mananc vomit straight face ma doare si capul
Nu stiu ce as putea avea... De 2 zile ma tot simt asasad
Am 16 ani. Contacte sexuale nu am avut deloc.

I-am zis lui tata dar ma ia in glumastraight face
Va rog stiti cumva ce as putea avea?straight face adica s-a mai confruntat cineva cu astfel de cazuri?big grin

3 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Uite,tot ce pot sa fac e sa iti recomand sa te duci la doctor.probabilai o infectie urinara.mama a mai avut aceasta problema.te rog nu sta acasa du-te la doctorul de familie.

| HіdeMσσn a răspuns:

Du-te urgent la doctor. S-ar putea sa ai o infectie in corp. Multă baftă.