| AleeMtf a întrebat:

:* Am si eu o DILEMA. as vrea sa ma duc la liceu din clasa a 9a direct la frecventa redusa. (nu intrebati de ce big grin) Insa nu stiu ce mi-ar trebui. Am cautat pe site-ul la mai multe licee care dispun aceasta 'parte' a liceului ar nu scria nicaieri de medie. Ce media imi trebui? Stiu de taxa lunara, daca platesc taxa nu conteaza medie? Va rog ajutati-ma. Mii de pupici :*:*

2 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Pai daca ai primit acel Ghid de Admitere de la fosta ta scoala, la sfarsitul clasei a 8-a, uita-te pe spate, sunt liceele cu frecventa redusa. Uita-te acolo pentru detalii :* Plus ca, mai citeste prin acel ghid, poate gasesti ceva de folos :*

| AnneLovesYourSmile a răspuns:

Eu stiu ca la orice liceu conteaza media da depinde la ce liceu vrei.