| tocxsickid989toxic a întrebat:

ce inseamna "fdzo"?
Un tip mi-a zis " fdzo in push-up".
Ce inseamna asta? laughing
Funda pentru cel mai explicit raspuns! :*

13 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Fută-te dumnyezo = FDZO.

| WholeWorld a răspuns:

Poate a vrut sa-ti spuna pi2dzo sau ceva de genul oh go on laughing oricum ai prins ideea.
baiatul se dadea mare in fata ta, ori incerca sa te umileasca ori a fost o gluma sau nu stie sa pronunte corect.

| supernatural2011 a răspuns:

Fută-te dumnyezo = FDZO
*by mămicăta*

| Vans a răspuns (pentru supernatural2011):

By mămicăta? Eşti sigur?
E de la Truda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fu.tete-o Dumniezoo.
Pentru detalii acceseaza pe youtube o parodie de la o trupa rock romaneasca numita Truda, ca sa auzi si accentul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că mulți au ajuns pe întrebarea asta de la pagina Mămicăta.

| Drugs a răspuns:

Înseamnă "fută-te dumnyezo"

| FanChimii a răspuns:

Push-up s-ar traduce ridica.
ADICA ESTI O D-AIA CARE POARTA UN BURETE IMENS big grin si tatele-s... DACA sunt -.- intelegi tu. si FDZO s-a explicat.

| blabla005 a răspuns:

Si Mămicăta zice asta!happy apropo. dati LIKE!:*

| Bujor_Raul_1994 a răspuns:

Fută-te dumnyezo

| Alexandru_Rusu_1994 a răspuns:

Inseamna ca ori esti proasta ori n-ai de lucru, ce-ti veni cu intrebarea asta?

| Rasvaton_Jessica_1985 a răspuns:

Fut4-t3 dumnyezo in push-up, fdzo!