| BellaVampire a întrebat:

cum pot scapa de cosuri (in mod natural)? Le sparg mereu, iar ele se fac si mai mari FUNDA

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Incearca cu ceai de musetel sau cel mai bine te duci la un medic dermatolog.

5 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Nu le mai sparge!

| AdeElLl a răspuns:

Nu le mai sparge! daca te vei duce la un dermatolog iti v-a explica ca nu e deloc bine sa le spargi deoarece ele se vor extinde si se vor face si mai naspa.
Eu m.am dus impreuna cu mama mea la platfar si mi.a dat un tubulet cu argila (bine te duci si poti sa ii zici la vanzatoare si te ajuta ) si nu mai am asa multe in plus este normal sa iti apara in perioada de adolescenta deoarece apar anumite schimbari ale corpului.big grin
Iar remediile naturale nu au acelasi efect ca si produsele pe care le gasesti la platfar tot daca sunt mai sanatoase pentru fata ta dupa parerea mea

| McHurts a răspuns:

Pisate pe un servetel apoi date cu el pe cosuri sa vezi daca nu iti trechappy

| Pisicuta1998 a răspuns:

Este mai ciudat dar incearca sa mananci bucatele de cartofi cruzi(stiu ca e ciudat dar merge).