| DM4E a întrebat:

Am si eu o intrebare, de ce cand merg pe strada am senzatia ca se uita toata lumea la mine si chestia asta ma face sa merg ca un paralizat, cum as putea scapa de asta?

Răspuns Câştigător
| Demetrov a răspuns:

Mergi drept si cu capul sus, dar nu prea infatuat.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta si nu te mai uita la ei, uita-te inainte.

| Bondarel99 a răspuns:

Probabil un pic de anxietate socială, nu e ceva de care poți scapa ușor, trebuie multă socializare și sa îți repeți mereu ca ceilalți oameni sunt exact ca tine, cu nimic mai presus.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te relaxezi si sa te gandesti la ceva placut, care te va destinde.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De aia avem ochi