| AdyAlex03 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare mai mult pentru fete
e ziua unei colege si nu stiu ce sa-i duc de ziua ei am 50-60lei de "dat pe cadou" ce sa-i iau sau sa-i duc banii? nu prea stiu ea face 14ani
multumesc tuturor care raspund big grin

Răspuns Câştigător
| Andraaaaa2000 a răspuns:

Daca ii dai banii, o sa pari un ciudat...Si eu am tot 14 ani si daca mi-ar da cineva bani de ziua mea m-as simti prost. I-ai un tricou sau un plus, sunt apreciate de catre noi.batting eyelashes

| AdyAlex03 explică (pentru Andraaaaa2000):

La ce te referi cand spui plus? thinking

| Andraaaaa2000 a răspuns (pentru AdyAlex03):

Urs de plus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. poti sa ii dai banii, astfel incat ea isi poate lua ce doreste tongue sper ca te-am ajutat tongue

| Aaxell a răspuns:

Normal este ca atunci cand e duci la ziua cuiva sa ii iei un cadou din suflet pe care sa-l pretuiasca, dar in ziua de azi nu stiu mai conteaza asa mult astea. Eu personal nu m-as supara daca mi-ai da banii. blushing

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Stiu euuu.:3