| alex01234 a întrebat:

Am laptop Asus x452cp cu i5-3337U, 1,8ghz. Vreau sa imi mai pun memorie Ram dar am auzit ca daca il demontez isi pierde garantia? Adevarat sau nu? Si inca ceva...am auzit ca la acest laptop sunt 3 sloturi pentru ram---adica am unul liber? Prin urmare a 2-a intrebare este daca acest laptop are 3 sloturi? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Garantia normal ca-l vei pierde daca-l deschizi, asta e sigur!
Apoi cu sloturile numai tu poti sti cum e... Descarca si instaleaza : Speccy - asta iti va arata toate componentele si specificatiile laptop-ului! Bafta!