| Vanity a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete, legata de menstruatie. Mi-a venit menstruatia luni si astazi inca mai curge cate o picatura, doua, dar foarte rar. As vrea sa fac baie, nu dus. Credeti ca afecteaza cu ceva daca o sa stau in apa?

5 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Nu. Eu cateodata fac baie chiar in a doua zii si nu patesc nimic. Incearca sa fie apa calduta.

| adriana49 a răspuns:

Poti sa faci baie dar sa nu fie apa calda si nici rece sa fie potrivita.Stai linistita nu e nici o problema.Dar daca simti ca nu poti nu o face asta e alegerea ta.

| myiau a răspuns:

Pune un OB si poti sa stai cea mai linistita.

| EGT a răspuns:

Hei! nu este nicio problema poti face baie linistita...

| NicolethaNico a răspuns:

Buna! nu... poti sa faci linistita am facut baie cand aveam cam vrro 3 zile si nu am patit nimic acum e alegerea ta kiss