| Mynni3 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi baietii. Ce fel de fete va plac? (slabe, plinute, etc)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place singuratatea.

| Bogdan01234 a răspuns:

Eu prefer ceva la mijloc. dar depinde de gusturi. iar orice om se poate schimba. normal ca fizicul poate avea un impact foarte mare la prima intalnire ca sa spun asa, dar in momentul cand cunosti persoana cu adevarat atunci nu mai prea conteaza cum arata. ( bine ca daca e grasa atunci nu mai e frumos ). importanta este frumusetea din interior. aia tine mereu si nu se va pierde niciodata. gandeste-te la toti oamenii casatoriti ca in timp se schimba. daca ar conta cum arata atunci 70% ar divorta pentru ca nu mai arata asa cum isi doresc ei happy

| DragosConstantin a răspuns:

Prefer singuratatea pana imi gasesc una care sa fie ceea ce trebuie sa fie. big grin

| ionut_6892 a răspuns:

Slabe