| nyko06 a întrebat:

Ce fel de fete va plac, anorexice, slabe sau mai plinute cu forme?

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Nu-mi plac slabelebig grin.Imi place fetele care au picioare groase si fund proeminentbig grin

7 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Iar e vorba numai de ambalaj...

| covaci101 a răspuns:

Mie îmi plac fetele mai sexy! laughing

| username6636 a răspuns:

Zau asa. ce intrebare e asta? Chair daca sunt fata, imi permit sa raspund. Orice fata e frumoasa in felul ei! Plus ca fiecare baiat are preferintele lui.
In ziua de azi unele fete parca sunt orbite de dorinta de a fi perfecte! Esti unica, esti frumoasa. Ok?

Răspuns utilizator avertizat
| floripufi a răspuns:

Slabe depinde si de suflet sau cum se comporta.Ca nu conteaza grasimea.

| SimpluCosty a răspuns:

Sa fie buna la suflet si as vrea sa fie slaba

| Mmembru a răspuns:

Cu caracter! apoi celelalte