| Alissya97 a întrebat:

Hey :]
|Intrebare pentru baieti;;] | Ce fel de fete va plac?; D.
Cele care au forme, dar sunt putin plinute;;]
Sau cele care sunt slabe [fara pic d burtica straight face]?

;;]

Dau funda=]

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Crezi ca noua ne place sa bagam p*a in oase>?

| SecretLover10 a răspuns:

Pai eu nas vrea sa fie o fata f plina, dar nici una slabanoaga de sa o ia vantu.Corpul ideal la o fata ar fi 30%grasa -70%slaba. Mie asa mi-ar placea o fata.Dar fiecare cu parerile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daraga mea te consideri plinută şi vrei să slăbeşti? Sau vrei să te îngraşi să ai şi tu "forme"? Crezi că asta îi interesează pe baieţii finuţi şi care ştiu să iubească cu-adevărat? Ei vor o fată sinceră, cu suflet nu fotomodele. Părerea mea acum rămane la alegearea ta ceea ce vei face. Nu te simţi bine în pielea ta? Păcat... eşti o fată frumoasă! Un sfat: cine îţi va spune că eşti sexy şi-a ratat şansa învaţă să apreciezi când un băiat îţi va spune că eşti frumoasă...etc.
O zi minunată în continuare!