| razvanalexandru98 a întrebat:

Sunt in clasa a8a si urmeaza sa dau examenul si sa-mi aleg profilul de liceu. Dintre stiinte ale naturi si mate-info care este diferenta? teze, materii, din ce dai bacul?

2 răspunsuri:
| veroveronica13 a răspuns:

Pai la mate-info faci multa matematica iar la stiinte ale naturii stiu ca ai mai mult materii ca si pe clasa a 8-a daca esti foarte bun la mate du-te la mate -info

| razvanalexandru98 explică (pentru veroveronica13):

Pai eu acolo as vrea, dar multi mi-au spus ca este materie foarte grea si la bac. sad