| Mélancolie a întrebat:

Buna TPU am si eu o mare problema cu prietenul meu.

Din greseala i'am trimis prietenului meu un mesaj in loc sa il trimit colegei mele iar el s-a suparat pe mine. in mesaj era ceva de genu "spune-i lui X ca vreau sa vb cu el fata in fata nu pe mess sau la tel", si prietenul meu cand a citit asta m'a sunat si ne'am certat. i-am explicat ca e vorba despre baiatu de care ii place colegei mele dar el nu m-a crezut. si acum nu stiu ce sa fac. (colega aceea m-a rugat sa vb cu acel baiat) scuzati ca am pus intrebarea inca odata dar as vrea mai multe raspunsuri

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă timpul să mai treacă și va realiza că ceea ce i-ai spus este purul adevăr, iar după asta să încerci o discuție cordială!
Succes.
Pa, pa.

| Kira9747 a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta sa ii explice prietenului tau sitatia poate asa va intelegewinking

Răspuns utilizator avertizat
| nebuniciutau a răspuns:

Paiaduo pe colega a ta aia care vroiai sai trimiti mesajul si sai spuna ea iar daca nc asa nu are incredere eu zic sa o lesi asa si sa vina el la tine eu spun ca o relatie se bazeaza pe incredere pe primul loc daca vede co gresit si daca tine la tine atunci inseamna ca chiar te iubeste

| nabadai a răspuns:

Oppss! stiu cum e, si mie mi s-a intamplat, noroc ca nu era nimic important