| PaulaJy a întrebat:

happy

Am si eu o micuta mare problema laughing.

Acum cateva minute doar ce am terminat de vorbit cu Angi [ baiatul de care-mi place ] si. l-am sunat pe fix. Eu stiam ca am minute in Romtelecom, dar se pare ca era pe Rds.
Si am reusit sa fac vreo 25 de euro cost straight face...
Bine, 11 euro ii aveam facuti din cauza mamei mele, deci pentru. aia nu ma cearta pentru. ca i-am transferat ei niste bani pe telefon.

Acum, i-am zis ca imi place de Angi... [ ca poate ma intelege si ma iarta ]. Plus ca Angi maine pleaca in Anglia si. vine peste 5 ani sad.
Si. sper ca mama sa priceapa ideea, ca am vorbit cu el, pentru. ca dupa numai putem vorbi.

Ce ar trebui sa fac ca sa nu se crizeze mama?laughing happy.
Multumesc, fundooi puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ia-ti cartela cu optiune de mai multe minute nationale si atunci poti vorbi oriunde in EUROPA SUA si CANADA

| Maomau a răspuns:

Poi trebuia sa te sune el daca avea chef de multa vorbarie si nu tu!
Trebuia sa te gandesti la problema asta inainte, pentru ca probabil mama ta nu are prea multi bani ca sa-si permita sa cheltuiesti tu pe vorbe goale, chiar acum cand exista si mess si Skipe+++ si asteas pe gratis!
Acum nu ai decat sa tragi consecintele, ca poate alta data te gandesti inainte!