| ILikeSummer a întrebat:

Buna >TPU.<

Am si eu o neclaritate.

Mi-am pus profilul de facebook pe privat, inclusiv pozele.

Am intrat la cineva pe facebook sa vad daca e in ordine.

La pozele de profil imi apar comurile si albumu dar fara poze.

De ce?

Pana acum nu imi aparea nimic, doar pozele de cover.

Va rog ajutati-ma. Fundaaaaaaaaaaaa.

Scz categoria.big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai pus fiecare propozitie la cate un kilometru distanta?

| ILikeSummer explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce are asa de mare distanta!laughing Eu nu am apasat nimic.

| ToxiSun a răspuns:

Nu mai scrie cu distanta asta...Asa si facebook pe privat nu este privat pentru prieteni tai ei pot sa ti vada profilul orcand este privat pentru cei care nu ii ai in lista prietenilor....Defap asta am inteles eu ca tu ai intrat pe facebook la alt cineva si al tau l-ai gasit ca nu era pe privat.Stai linistit este pe privat dar doar pentr-u cei din afara listei tale de amici laughinglaughinglaughinglaughinglaughing)laughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor