| Pisicescu0505 a întrebat:

Buna, TPUhappy
am si eu o nelamurire in relatia cu iubitul meu.
suntem impreuna de aproape 1 an, acum recent am inceput o relatie la distanțăsad
dar asta nu are asa multa importanta.
ce vreau sa spun e ca mereu ne certam pe faptul ca el ma insulta ca nu fac unele lucruri in relatie, de exemplu din "spusele lui", ca nu sunt suficient de deschisa, ca acum ca suntem departe unul de altul nu mai simte iubire din partea mea si de astea.
insa eu nu iau initiativa la unele lucruri pentru ca nici el nu o ia.
iar cand il intreb pe el de ce nu ia el initiativa imi spune ca "o sa incep sa fac si eu dupa ce incepi tu"
eu chiar am incercat sa las multe de la mine… insa el se asteapta sa fac eu primul pas la tot

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i papucii!
Daca au inceput jignirile, inseamna ca s-a risipit dragostea si acum il enerveaza tot ce nu-i convine la tine.
Cauta-ti altul!

| Hyperion7 a răspuns:

Ți-ai răspuns singura la întrebare:Fă-i vânt și lasă cu ochii în soarewinking

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Lasa-l si cauta unul mai bun.