| myru_6393 a întrebat:

am si eu o porblema :d am un iubit de 3 luni si ceva bine aqu mai fost si mici certuri care a inceput de la o vreme sa imi tot faca gluma ca vrea sa ne despartim si dupa aceea imi spune ca a fost o gluma dar eu am cam inceput sa ma satur de glumele de acest fel :d nu stiu ce sa mai cred... thinking voi ce credeti ma iubeste sau nu? vreau sfaturi:d cel mai bun primeste fundita :d ps : eu il iubesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te iubesti nu din simplu fapt ca te cun pe u sau pe el dar din ce am vz eu in convorbiri cred ca te iubeste si ar fi bine sa discutati pe tema cu glumele sa-si sp ca te raneste chiar si atunci cand glumeste ca vrea sa va despartiti si sa incercati sa nu asculati tot ce zic alti oameni si lui ionut i-as da sfatul sa nu creada in tot ce sp alti desi stiu ca te iubeste tu ar trebui sa incepi discutia legata pe tema glumei aceleia cu despartirea sper ca te-am ajutat:Xbig grin

1 răspuns:
| Biia_1274 a răspuns:

Pai daca exista incredere intre voi si odata ce sunteti un cuplu ai putea discuta cu el despre acest lucru intrebandu-l ce a patit, acest lucru poate face ca relatia sa mearga mai bine daca este comunicare.Eu consider ca asa e cel mai bine. Sper ca te-am ajutat!:*