| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am cunoscut in tabara trei baieti. Unuia dintre ei ii placea de mine la incept, mi-a si spus asta, dar dupa aceea nu i-a mai placut.
Al doilea ma ura complet, dar dupa doua zile nu ma mai lasa in pace.
Iar al treilea este super dragut si dadea semne ca m-ar place dar a vazut alte fete si flirta cu noi toate.
Problema e ca mie imi place de primul si de al treilea, dar nu stiu daca si ei ma plac. Primul este dragut dar incearca sa impresioneze mai multe fete, la fel ca al treilea. E mai complicat stiu, si va cer niste pareri, pentru ca eu chiar as vrea unul dintre baieti.Aaa si: tin sa spun ca ei sunt cu doi ani mai mici decat mine.

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Scumpo.Eu te sfatuiesc sa o lasi balta.Am cunoscut un astfel de baiat.La inceput am incercat sa blochez orice venea de la el dar asta nu a tinut mult.Doamne are niste ochi..ideea e ca tot ce mi.a adus a fost suferinta.Au trecut 7 luni dar semnele inca parsista.Iti spun stai cat mai departe de "fluturii" astia.Mai ales ca sunt mai mici ca tine.Stiu, tindem sa ne placa persoanele care ne refuza, ignora, dar incerca sa vezi dincolo de misterul asta al lor.Nu vei avea decat de suferit.

Sper ca am fost de ajutor.

Funda?