| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu o problemă. Am gasit pe net un site de unde pot descarca gta. Am descarcat ce trebuia dar când am intrat pe google chrome nu mai îmi apare google aşa cum îmi aparea zilnic. Acum îmi apare programul ala şi îmi da să caut ce vreau. Nu îmi place deloc. Mă poate ajuta cineva? Vreau răspunsul de la cineva care are deja google chrome şi raspunsul să fie cât mai clar să înţeleg. Mulţumesc!

1 răspuns:
| deeadeea111 a răspuns:

Te pot ajuta si eu am google chrome si am patit la fel uite ce trebuie sa faci:cand intri iti apare alt ceva nu google vezi acolo sus este un +apasa pe el apoi vei vedea mai multe iconite cu diverse lucruri dai pe prima (unde scrie google dedesubt)sinm iti apare google cu care te-ai obisnuit