| OnutZZaa a întrebat:

Am si eu o problema. Colegele de clasa mi-au zis sa aleg intre ele si o prietena care imi supne "mama" pe cine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Colegele tale nu au dreptul sa te puna sa alegi, eu as incerca sa fiu prietena si cu ele si cu cea care iti spune,, mama,,

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu nu stiu care e moda cu alesul? De ce trebuie sa alegi? Fii prietena/amica cu cine vrei, cu toti daca se poate.
Nu trebuie sa alegi pe nimeni.

| Georgiana2505 a răspuns:

Nimeni nu ar trebui sa te puna in situatia de a face o astfel de decizie.Colegele tale, daca ti-ar fi prietene, nu si-ar permite sa te puna intr-o astfel de situatie happy

| HHaaPPyy a răspuns:

Eu iti zic sa incerci sa fii prietene cu toate.winking Sa imprietenesti acea amica care zice "mama" cu celelalate colege ale tale. happy Succes.