| Mariaaa6081 a întrebat:

Buna TPU sigh Am si eu o problema sad Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi pentru "problema" mea. straight face
De aproape 2 ani imi place mult de un baiat, inainte nu ne bagam in seama deloc, dar in ultimele luni eram de nedespartit, cei mai buni prieteni. De fapt nu era doar asta, ne placeam reciproc. Eram mai mult decat amici dar mai putin decat iubiti. Ieseam afara impreuna, stateam toata ziua amandoi(+prietenii), ne pupam, ne luam in brate.Ne alintam aveam foarte multe porecle dar mereu ne spuneam "viata mea" Eram in al 9-lea cer. Pana cand am aflat ca el este cu o fata. M`am suparat foarte tare atunci cand am aflat. L`am injurat chiar si nu am mai vorbit cu el. Dupa m`a sunat si ne-am impacat, oarecum. Dar ne-am departat, nu m`a mai sunat, nu ne-am mai vazut. Daca ii dau eu mesaje sau il sun raspunde dar el nu ma mai baga in seama sigh Nu il mai caut, nu vreau sa par disperata! crying Ce pot sa fac sa ne apropiem din nou? sad Vreau sa fim ca la inceput! sad

5 răspunsuri:

Arata-i cati pare rau printr-un cadou: o poezie, un catec, daca poti fa un video si pune-l pe youtube, dar daca nu merge arata-i asta : http://www.youtube.com/watch?v=f3U1btDVj48. sper sa va impacati. Succes.

| Mariaaa6081 explică:

Laura93, multumesc mult! Dar el nu o iubeste pe fata thinking! Drept dovada s`a despartit de ea in week-end -ul respectiv big grin Cica pentru mine. Daca pentru mine s`a sacrificat, atunci de ce ma lasa balta? straight face

| TheHoRror a răspuns:

Arata-i ca tii la el, printr-o simpla atentie...
funda?

| andreea2819 a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea sa ii ceri scuze

| laura93 a răspuns:

Mai sa stii ca nu poti comanda sentimentele altcuiva.Este atat de greu sa iti ti tu sentimentele in frau si e atat de greu sa ii comanzi propii tale inimi dar sa comanzi alta inima este destul de greu. Daca el o iubeste pe fata respectiva nu prea ai ce face.decat sa te consolezi cu gandul si sa te hranesti cu speranta ca intr-o zi va fi ca inainte.Dar totusi tu incearca sa nu mai fi asa "disperata" dupa el, incearca sa il tratezi cu indiferenta.dar totusi sa fi "acolo" cand o sa aiba nevoie de tine.Fa-te mai frumoasa, aranjeazate mult.surprindel cu lucruri placute.Arata-i si alta parte a ta pe care inca nu a cunoscut-o.Arata-i ca poti traii si fara el.Incearca sa nu il mai cauti tu.intr-un final te va cauta el daca ii pasa de tin. Pupic:*