| XoXoFreakGirl a întrebat:

Am si eu o problema, nu prea inteleg ceva.
De 4 saptamani am inceput liceul in Germania.Clasa a 9-a, mai exact.Clasa noua-colegii noi, eu sunt fata noua deoarece la ei se formeaza clasele din cl a 7-a si se despart abia intra 11-a.
Toti baieti din clasa(9 la numar) se poarta cu mine la fel ca si cu celelate fete.Numai el se poarta altfel.Este mai atent cu mine si la mine.Il surprind de foarte multe ori in timpul orelor uitandu-se la mine si uneori privirile ni-se intalnesc dar pana eu nu imi feresc privirea el se uita in continuu in ochii mei si imi zambeste(si eu ii zambesc inapoi). Ma ajuta in timpul orelor si de asemenea imi cere ajutorul foarte mult.Este atent la mine, foarte atenta la mine:la ce fac, cu cine stau si restul.
Se poate sa ma placa?
Sa nu uit sa precizez ca ofer funda la cel mai sincer raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| Andya a răspuns:

Pai da,se poate sa te placahappy
Dupa cum am văzut, el este atent cam la tot ce facibatting eyelashes și ma întreb cum reacționează când vorbești cu vreun băiatbig grin
Continua tot asa thumbs up și da-i de înțeles ca-l placi...
Când își va da și el seama, poatesmug ...cine știe?batting eyelashes... veți fi împreunăhappy
Funda?batting eyelashes