| anonim_4396 a întrebat:

Neata,uneori in timpul orelor o surprind pe colega mea uitandu-se la mine, alteori cand cer creionul cuiva imi da ea un creion sau orice altceva, nu numa un creion și multe altele.Ce credeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Ii place de tine, ce-i asa greu de stiut?

| jackyboy12 a răspuns (pentru alynutzu20):

Eo nu sunt sigur, sunt pe la inceputuri.De aia intreb expertiibig grin

| Azre a răspuns (pentru alynutzu20):

E greu, că și o femeie căsătorită îți poate da un pix și se poate uita la tine, dar asta nu înseamnă că te place...

| alynutzu20 a răspuns (pentru Azre):

La femeie căsătorită e alt cevapuppy dog eyes

| Azre a răspuns (pentru alynutzu20):

E același lucru, nu înseamnă că dacă o tipă te-a privit mai nu știu cum pe stradă, înseamnă că te place. Mai sunt și colegi de clasă. Mare lucru fie îl place fie nu, să întrebe de aia are gură.

| alynutzu20 a răspuns (pentru Azre):

Crezi ce vrei, parerea mea e ca te place.winking
Bafta:*

| Azre a răspuns (pentru alynutzu20):

Să o întrebe ce pierde?

| alynutzu20 a răspuns (pentru Azre):

E si asta,winking
Depinde si cum este felul lui.winking

| Azre a răspuns:

Păi credem că ești naiv și crezi în moș crăciun.
Nu înseamnă nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ar trebui să-i ceri cuiva o noapte de amor, conform spuselor tale, ar trebui să se ofere ea imediat pentru asta.

| Șurubelniță a răspuns:

Eu cred ca are multe creioane tipa happy

Răspuns utilizator avertizat