| laura23 a întrebat:

Am si eu o problema. Nu stiu sa pun muzica pe cardul de la telefon din pc.Am un adaptor asa : http://telefonultau.eu/product_images/d/627/1__15076_zoo m.jpg. Am bagat cardul in el si am gasit la unitate unde trebuie sa il introduc. Insa nu imi apare nimic. Mai trebuie sa fac ceva? eu nu ma pricep. Va rog sa imi explice si mie cineva. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Laryyy97 a răspuns:

Cauta in My Computer dupa ce introduci cardul telefonului si ar trebui sa fie acolo cardul, sa iti arate ce ai in el etc.sau poti folosi un USB daca ai. sper ca ti-am fost de ajutor big grin