| Nixs a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-S5230.Si nu stiu cum sa bag poze de pe telefon pe PC.Am cablu de date, si am facut tot ce trebuia cu el.Adica un capat l-am bagat in pc si celalalt in telefon.Nu-mi apare absolut nimic, nici pe telefon, dar nici pe calculator.Doar ca se aude un bibait cand introduc cablul sau il scot.Ideea e ca am si un CD al telefonului care nu ma ajuta cu nimic.Adica imi spune sa deschid nu stiu ce ca sa vad pozele din telefon.Am inteles ca trebuie sa dau copy-paste la pozele astea din telefon si nu imi apare nicio poza din telefon, acolo! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Liviu_Rosca_1993 a răspuns:

Trebuie să intri în setările telefonului undeva la conectivitate și să alegi ceva de mass storage / stocare în masă. Astfel, telefonul devine ca un stick de memorie pentru PC.

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Instaleaza Samsung kies:
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml
Conectezi telefonul, deschizi Samsung kies apoi astepti sa se conecteze.
S-ar putea sa trebuiasca facuta si o setare la telefon, ceva cu storage, nu stiu exact.