| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema poate ma puteti ajuta...Deci : Eu vb cu un baiat pe casti tot timpul dar mereu el face glume de nesimtit imi zice ca mint si ca ii tin ghinion(nu stiu daca o zice in gluma sau nu) si azi cand vb i-am zis ca nu mai vb cu el daca mai zice ca ii tin ghinion si s-a suparat si a inchis.Credeti ca a facut-o doar ca sa se prefaca ca e suparat sau chiar s-a suparat? Dau funda +vot

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dani12 a răspuns:

Nu sunt dar eu stiu ca nu o zice cu rautate fiindca asa vb cu toti pr lui (asa ii firea lui)