| SpigiBb a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi! am reinstalat windows-ul de curand si cand introduc cd-ul cu drivere ASUS tot instaleaza numa placa de sunet nu de ce nu stiu! stie careva o placa de sunet un link de la ASUS care sa mearga pe windows xp? va rog mult! 1FUNDA

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sunet ai nevoie de realtek http://www.filehippo.com/download_realtek_high_definition_audio_xp/
(sa descarci da click in dreapta sus pe "download lastest version")

pentru placa video intra aici si selecteaza tipul placii
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce fel de placa de sunet ai?

| SpigiBb explică:

Am instalat Realtek si tot nu merge...stit cumva ce are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpigiBb):

Nu se aude sunetul? dupa ce instalezi realtek trebuie sa dai restart la calculator.

| SpigiBb explică (pentru anonim_4396):

Am dat rr la pc si tot nimic..nu se aude pur si simplu nu apare volumul jos in bara nimic!