| Alexanddddra a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy ace si mi se consuma foarte repede bateria, adica nu ma joc pe el nu nimic. si nu il am doar de 3 luni este intr-o stare buna dar nu stiu dc. de doua zile bateria ma lasa pur si simplu fara sa ii fac nimic.straight face.Ce sa fac va rog ajutati-ma, poate ca am prea multe in memorie posibil? Dar va rog repede, dau FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu e memoria, e proiectat sa faca fata la 8gb de date.Si nu poate sa fie din cauza ca ai aplicatii pornite in fundal, se duce mult prea repede.
Probabil a fost scapata, udata, sau ceva asemanator.Nu e umflata?
E simplu, daca il ai de 3 luni mergi la ei si zi-le sa ti-o schimbe. Daca nu a fost nou, cumpara alta baterie.

1 răspuns:
| Marlanu_1515 a răspuns:

Du-te cu el, de la ce reprezentanta l-ai cumparat si spune problema deoarece telu ar trebui sa fie in garantie.problema ar putea fi si de la numerosele programe tinute active si de la memoria incarcata.incearca sa faci curat prin el