| Seby04 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy trend de la amanet si faza e ca batreria se termina repede si nu stiu daca e varza bateria sau daca trebuie sa fac ceva.Bateria se consuma pentru: ecran 30%, stare de veghe telefon 17%, SO android16%, Sistem android 13 %, server media3%. Va rog sa ma ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

La 1500 mAh nu ai ce sa ii ceri.
Mai ales daca a mai fost folosita in trecut.

Incearca sa-ti cumperi o baterie noua.

4 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,am avut si eu un Trend Lite si se consuma bateria repede..este si mica(are 1500 mAh)nu e de mirare ca se consuma repede.

| FanLenovo a răspuns:

Sigur este de la baterie, ori e veche ori este prea mica.
Cati mAh are bateria?

| Seby04 explică (pentru FanLenovo):

Are 1500 mAH

| FanLenovo a răspuns (pentru Seby04):

La 1500 mAh nu ai ce sa ii ceri.
Mai ales daca a mai fost folosita in trecut.

Incearca sa-ti cumperi o baterie noua.

| Intrebareaa a răspuns:

Bateria e varza dar pleacă la un magazin de telefoane si poți vb acolo,.dar eu am avut așa ceva si bateria era varzaa