| dani97 a întrebat:

am si eu un tele Vodafone 455 si de la o saptamana nu prea mai merge( adica daca apasa tasta 1 imi da 4/ daca apas pe mesaje imi da agenda). am dat la calibrare lcd si am apasat punctele alea o ora si tot nu se terminase calibrarea( m-am enervat si am iesit). ce este de facut? mersi. funda:X

1 răspuns:
| pistika a răspuns:

Eu zic ca daca inca are garantie sal il duci sa vezi ce are, mai bine decat sa te apuci tu sa dai la setari si cine stie ce iti mai poti schimba