| mimikafrumusika a întrebat:

Buna TPU.Am un coleg la scoala si e mai plinut, iar el se plange ca din cauza asta nu-l plac fetele. Ce as putea face sa-i bag mintile in cap? Va rog sa nu radeti de intrebarea mea... e foarte seriossad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomanda-i o dieta eficienta cu fitness inclus, daca intr-adevar asta este motivul pentru care nu este agreat, daca nu acesta este motivul, sfatuieste-l sa fie mai vesel, mai optmist, sa nu se planga, pentru ca pierde multe sanse asa., nimeni nu obisnuieste sa stea langa persoane negativiste si inchistate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii tare cu el daca vrei sa-l ajuti. In primul rand zii sa nu se mai planga ca o muiere (tongue) si daca el crede ca "plinatatea" asta e motivul pentru care fetele nu il plac sa puna fundul la munca si sa slabeasca.