| Ilona_Ilona_Si_Razvan_1978 a întrebat:

Nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea pentru ca la financiar nu-mi raspunde nimeni.
Am un cont paypal si atasat contului un card visa electron BT valabil si acceptat de paypal. In data de 12 mai am facut un transfer de bani din contul paypal in contul BT, tranzactia a fost acceptata de paypal si banii au fost trimiși catre contul BT dar, banii nu subt in contul BT.In contul paypal, in dreptul tranzacției scrie ca banii au fost trimiși catre contul visa electron doar ca cei de la Bt nu vad banii in cont. Nu înțeleg de ce dureaza atat de mult acceptul tranzacției? In mod normal in cel mult 5 zile ar fi trebuit să-mi intr banii în cont. Ce mă sfătuiți să fac? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la paypal si intreaba-i unde sunt banii. Cand Visa i-a primit, la ei dureaza cel mult 3 zile sa apara in cont.