| Andriialittlekt a întrebat:

Am un iphone 3G si de ceva vreme incerc sa-mi descarc muzica pe el insa toate metodele pe care le-am incercat au dat gres. Stiti cum as putea sa-mi descarc muzica? Excluzand ITunes pentru ca nu vreau sa le cumpar.
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| uhuhohoh a răspuns:

Incearca sa intri pe youtube apoi sa cauti melodia pe care o vrei si apoi pe bara be jos a ecranulu da pe casuta aia ci patrat si sageata si apoi da pe "salvati" 1 sper ca te-a ajutat eu asa fac! big grin

| Szabo_Sandor_1979 a răspuns:

Muzica pe mobil