| Skrillex13 a întrebat:

Am un laptop ACER luat din Italia, si e in limba italiana.Cum schimb limba? As dori ca atunci cand imi explicati sa imi explicati cu termeni din italiana.De ex : Orologio e opzioni internazionali. Funda + mii de multumiri. :*

1 răspuns:
| CrunkBoy a răspuns:

Pai windowsul este in italiana? daca este asa trebuie sa intri la Control Panel->Region and Language (Pannello di controllhiro Paese e lingua) si acolo alegi nu stiu Romania sau USA, si ar trebui sa iti descarce chitul cu limba care ai selectato in Windows Update