| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPU am un perus din decembriee si ma deruteaza sexul luistraight face cand era micut are 9 luni pana acum trebuia sa i se albastreasca nasustraight face? a si daca e femela pana acum trebuia sa faca oua?

Răspuns Câştigător
| Bemineever a răspuns:

Daca e mascul,are ciocul albastru, si nu, eu am perusi de 1 an si de abia acum mi-au ouat. Daca ai cuib, pune-i inauntru rumegus de fag, brad sau pin(le place mult mirosul si atmosfera)Eu acum de curand le-am pus rumegus si mi-au ouat.